Tlumiče TFX

Enduroškola Milan Holý představuje novou značku tlumičů na českém trhu

Holandská firma TFX Suspension Technology se rozhodla, ve spolupráci s Enduroškolou Milana Holého, nabídnout své produkty na českém trhu.  Dovolte nám tedy tuto společnost představit. Firma byla založena Hansem-Dieterem Fischerem a Alexem Meijsem v roce 2010 na základech firmy Technoflex, která tou dobou ukončila své aktivity.

Z původního výrobního programu však nezbylo skoro nic, bylo třeba kompletně přepracovat design, výrobní technologie, zvýšit odolnost a trvanlivost výrobků, což se naštěstí poměrně rychle podařilo.

Unikátní nápad bylo vytvoření modulárního systému, díky kterému je možné základní tlumič postupně dovybavovat komponenty, jako hydraulické předpětí pružiny nebo externí nádobka s regulací průtoku oleje, až z něj vznikne tlumič nejvyšší řady. Kromě tlumičů nabízí TFX i pružiny do předních vidlic a pružiny na OEM tlumiče.

Tlumiče se vyrábí buď s univerzálním nastavením, aby mohly být ihned k dispozici, nebo zákazníkovi na míru, kdy se zohlední váha jezdce a nákladu, jízdní styl a typ povrchu.  Na základě toho je potom vyroben tlumič, který přesně odpovídá zadaným požadavkům.

„Nerozlišujeme mezi závodní a rekreační kvalitou. U nás je maximální odolnost a trvanlivost standart. Všechny nové výrobky pečlivě testujeme a podrobujeme extrémní zátěži.“ říká Hans-Dieter, majitel firmy. „Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout prodlouženou záruku na 5 let.“

TFX Suspension nabízí širokou škálu produktů pro silniční i offroad motocykly, čtyřkolky, ATV i sajdkáry.

Enduroškola nabízí všem zákazníkům nejen pomoc s výběrem, montáží a seřízením tlumičů, ale i kompletní záruční i pozáruční servis tlumičů.

Katalog:    www.tfxsuspension.com

Ceník tlumičů

Kontaktujte nás na +420 737 363 333 nabo e-mailem enduroskola@gmail.com

Kalendář akcí

<< Srpen 2018 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Zobrazit všechny akce >

Fotky z akcí

Zobrazit další fotky >