Zdravotní příprava a záchrana života

Víkendový kurz „Zdravotní příprava a záchrana života na cestách“

instruktoři jsou momentálně na zahraniční misi. další kurzy budeme vypisovat po jejich návratu v druhé polovině roku 2018

2x 7 hodin s přestávkou na oběd

Skupinky max 4 osoby na instruktora

Cena 4 000 Kč

Cestujete rádi do oblastí mimo civilizaci, kam se sanitka jen tak nedostane? Chcete se naučit zachránit život kamarádovi, nebo třeba jen potřebnému na ulici? Sotva tušíte, co je obsahem lékárničky, kterou jste si koupili u pumpy? A už vůbec nevíte, zda je její obsah použitelný?

Tak právě pro vás je určený tento kurz. Naši instruktoři jsou vojáci v činné službě. Zkušenosti již dlouhá léta sbírají nejen v zahraničních misích, ale také absolvováním tuzemských i zahraničních armádních kurzů, např.  TCCC – první pomoc v polních podmínkách, SERE – kurz pro zvládání techniky přežití, v neposlední řadě i povinnou praxí u zdravotní záchranné služby. Mají s předlékařskou první pomocí bohaté zkušenosti. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že jsou všichni motorkáři a tak velmi dobře rozumí potřebám a specifikům tohoto druhu cestování.

Kurz probíhá jak v naší učebně, kde probíráme hlavně teoretickou část, tak i v okolní přírodě, aby podmínky a nácvik byly co nejvíc autentické. Nečekejte nějaké ošetřování bebíček, ale opravdu reálný nácvik záchrany života, transport raněného v terénu atd. Naučíme vás používat speciální zdravotnický materiál i improvizované prostředky. Nezapomínáme ani na nácvik záchrany v případě nehody na silnici, který má také svá specifika.  Během kurzu dostanete dostatečné množství všeho potřebného materiálu. A také doporučení, jak si sestavit expediční lékárničku.

Účastníkům nabízíme možnost ubytování v naší „klubovně“, abychom mohli večer průběh výuky patřičně zhodnotit.

  

Termíny:

Žádná akce nebyla nalezena

Kontaktujte nás na +420 737 363 333 nabo e-mailem enduroskola@gmail.com

Kalendář akcí

<< Leden 2019 >>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Zobrazit všechny akce >

Fotky z akcí

Zobrazit další fotky >